Our mission is to ensure the generation of accurate and precise findings.

GET UPDATE

Please enter subscribe form shortcode

Katarsis Psikoloji Akademi olarak “Bilgi her yerde öğrenilir ; mühim olan bilgiyi kullanabilecek yeterliliğe sahip olmaktır” yaklaşımıyla hareket ederek, eğitimde gerçek öğrenme ve uygulama yetkinliğini kazandırabilmeyi hedefleyerek çalışmalarımızı yürütmekteyiz.

Amacımız, ulaşabildiğimiz her öğrencimizin kendini daha iyi tanımasını sağlayarak farkındalıklarını arttırmak ve hayatlarındaki dönüşümlerine odaklanmalarını sağlayabilmektir. Bununla birlikte öğrencilerimizin yaşam kalitesini artırmaya yönelik tutum ve davranışlar sergilemelerini sağlayarak güçlü bir değişime ulaşabilmelerini sağlamaktır.

Eğitimlerimiz ile öğrencilerimize Danışan- danışman ilişkisi – Danışmanlık süreci – Danışmanlık becerilerini ve yetkinliğini kazandırmayı ve öğrencilerimizin danışanlarına yararlı olabilme yollarını göstererek bu alanda yetkin ve bilgili olmalarını hedeflemekteyiz.

Aynı zamanda, psikolog, psikolojik danışman, rehber öğretmen, öğretmen ve alanda çalışanlara yönelik ise atölyeler planlamakta, kurumlara özel indirimler yaparak, ihtiyaçları doğrultusunda çeşitli konularda seminerler düzenlemekteyiz. Bununla birlikte çocuk ve ergenlere, ailelere yönelik grupla psikolojik danışma ve psikoeğitim programları düzenlenmekte, ebeveynlere yönelik eğitici çalışmalar yapmaktayız.

Uzman Eğitim kadrosu ile tanışmak istiyorsanız KATARSİS PSİKOLOJİ AKADEMİ ile tanışmanızı öneriyoruz…

1492

Eğitime Katılan

152

Eğitimler

1022

Sertifika Alan

1422

Mutlu Kursiyer